INFORMACJE

Zakończenie roku szkolnego na sportowo

W dniu 14 czerwca wychowankowie koła świetlicy oraz dziennikarskiego brali udział w turnieju kręglowym odbywającym się na kręgielni OSIR-u w Raciborzu.

Zajęcia w kołach prowadzi Iwona Hazuka-Nosal, która jest pomysłodawczynią turnieju. Cała zabawa odbywała się w przyjaznej atmosferze. Każdy z wychowanków chciał pokazać maksimum swoich możliwości i był zachęcająco dopingowany przez kolegów. Wychowankowie zostali podzieleni na dwie grupy uwzględniające kryterium wieku
i umiejętności trafnych rzutów. Wszyscy wychowankowie otrzymali dyplomy za zdobyte (w końcowej klasyfikacji) miejsca oraz zostali nagrodzeni; a trójka najlepszych w każdej grupie dodatkowo została uhonorowana medalami.

Wychowankom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tych sportowych zmaganiach. Przy tej okazji składamy podziękowania Radzie Rodziców działającej przy MDK, która wspomogła nas finansowo w zakupie nagród dla wychowanków. Dziękujemy również Dyrektorowi OSiR-u oraz p.Mariuszowi (pracownikowi kręgielni) za umożliwienie korzystania w czasie roku szkolnego z tego obiektu naszym wychowankom.