MDK na Nocy Świętojańskiej w Kornicach

Tradycyjnie już, w sobotę po zakończeniu szkoły, dzieci i młodzież z MDK spotkała się na scenie w Kornicach, by wspólnie bawić się z okazji Nocy Kupały.

Imprezę, której organizatorem jest Gmina Pietrowice Wielkie, od lat wspierają występy uczestników kół teatralnych, wokalnych i tanecznych naszej placówki.
W tym roku na scenie mogliśmy zobaczyć:
-tancerzy zespołów Allora Dance i Rewia oraz grupy VOLTA 1
- wokalistów kół wokalnych
- aktorów Grupy Teatralnej CZWARTA ŚCIANA.

Ponadto widowisko uświetniły pokazy ogniowe grupy Sztuka Na Patykach z GCK Nędza oraz wokaliści z GOKu w Kornowacu-Dom Kultury w Kobyli.
Pomimo deszczu, który padał tuż przed imprezą, publiczność jak zwykle nie zawiodła i tłumnie pojawiła się, żeby podziwiać piękne występy. Do imprezy wykonawców przygotowali: Agnieszka Busuleanu-Jaksik, Regina Bernat, Ewelina Uriasz, Wioletta Cabaj i Daniel Rożek.

Zapraszamy do galerii zdjęć autorstwa Michała Kaptura z naszraciborz.pl