Dzień Babci i Dziadka

Dzień 03.02.2020r był szczególny dla naszych seniorów. W tym dniu bowiem miał miejsce Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Młodsi i starsi wychowankowie prezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne, gitarowe oraz recytatorskie. Babcie i Dziadkowie nie zawiedli swoich wnuków i tłumnie przybyli na tę wyjątkową dla nich uroczystość, która odbywała się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu . Wszystkie występy wychowanków zostały nagrodzone oklaskami. Koncert został przygotowany przez nauczycieli Młodzieżowego Domu Kultury: p.Elżbietę Biskup, p.Wiolettę Cabaj, p.Daniela Rożek, p.Reginę Bernat, p.Wojciecha Zippel oraz p.Iwonę Hazuka – Nosal, która również opracowała scenariusz i czuwała nad przebiegiem programu artystycznego.