WYDARZENIA

"Andrzejkowy zawrót głowy"

W piątek 1 grudnia 2017 w sali widowiskowej MDK w Raciborzu odbyły się pokazy tańca towarzyskiego Młodzieżowych kół tańca użytkowego oraz Zespołu tanecznego REWIA.

ANDRZEJKOWY ZAWRÓT GŁOWY, bo pod taką nazwą odbyła się impreza to zwieńczenie trzymiesięcznej nauki tańca tancerzy grup początkujących, w których zaprezentowało się 18 par oraz tancerzy grup kontynuujących i zaawansowanych, którzy tańczą już ponad rok i dłużej.
Tancerze zaprezentowali się w pięknych specjalnie na tą okazję przygotowanych strojach tanecznych: eleganckich do tańców standardowych, a błyszczących i efektownych do tańców latynoamerykańskich.
Zespół taneczny REWIA pokazał się tego wieczoru w trzech odsłonach: walc wiedeński "Give me love", jive "Don't stop me now" oraz układ "Weneckie Tango".
Gościnnie z sambą, rumbą i paso doble wystąpili tancerze sportowi klasy C Klubu Tańca Towarzyskiego REWIA Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko (trener Wioletta Cabaj), którzy pokazali turniejowe wykonanie tych tańców.
Ukłony kierujemy do licznie zgromadzonej publiczności za cudowny doping i wspaniały odbiór występów naszej młodzieży oraz przede wszystkim, za wspólnie odtańczonego disco fox'a. 
Wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a po występach już bez stresu wszyscy bawili się na Potańcówce Andrzejkowej przy przygotowanym przez siebie słodkim poczęstunku. 
Nad przygotowaniami i przebiegiem czuwała Ewelina Uriasz, nauczyciel tańca MDK. 
Zdjęcia w albumie Andrzejkowy Zawrót Głowy autorstwa: Katarzyny Kubik, Nikol Urbaniec i Krzysztofa Paniczek DZIĘKUJEMY