Strona w budowie zapraszamy ponownie!

Poniedziałek

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Zespół Taneczny Błysk - solistki

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Gitara

PROWADZĄCY:

Wojciech Zippel

SALA: MDK 208

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. I

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa kontynuująca 1

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Zespół Taneczny Błysk - Junior

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Studio 1 – Towarzyski Taniec Turniejowy

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: SALA: LO nr 1

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. II

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa kontynuująca 2

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Zespół Taneczny Błysk - gr. reprezentacja

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Taniec towarzyski dla młodzieży - grupa kontynuująca 3

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: 313

Wtorek

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Zespół Taneczny REWIA

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Pracownia artystyczna Bonifacy gr. młodsza

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Taniec towarzyski - Volta 1

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MOS

Pracownia artystyczna Bonifacy gr. starsza

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Środa

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa początkująca

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 1-3

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Akademia Młodego Artysty – grupa II

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

PLĄS I - Taniec towarzyski dla początkujących

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Zespół Taneczny Błysk - Mini

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 4-6

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Taniec towarzyski - Volta 2

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: LO nr 1

PLĄS II - Taniec towarzyski dla średniozaawansowanych

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Zespół Taneczny Błysk - gr. reprezentacja

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Czwartek

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Zespół Taneczny Błysk - solistki

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Malarstwo i rysunek studyjny

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa zaawansowana

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Studio 2 – Taniec Towarzyski dla zaawansowanych

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Zespół Taneczny Błyskotki

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Ceramika

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK SW

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Zespół Taneczny Błysk Jazz

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Piątek

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Akademia Młodego Artysty – grupa I

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (klasa 7, LO)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: 306

Taniec Towarzyski - Volta 1

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: LO nr 1

Studio Plastyki

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Studio 1 – Towarzyski Taniec Turniejowy

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: SALA: LO nr 1

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

POBIERZ GRAFIK