Godziny pracy nauczycieli

Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu

w roku szkolnym 2017 / 2018

Aktualizacja na dzień 23.10.2017 r.

 

Wybierz nauczyciela lub typ zajęć, by szybciej znaleźć potrzebne informacje.


Poniedziałek

Pracownia artystyczna Bonifacy gr. starsza

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. I

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 210

Studio 1 – Taniec Turniejowy

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 313

Studio baśni

PROWADZĄCY:

Agnieszka Czarna

SALA: MDK SW

Zespół wokalny – szkoła podstawowa WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 208/SW

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 311

Pracownia artystyczna Bonifacy gr. młodsza

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. II

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 210

Studio towarzyskiego tańca sportowego Volta 1

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Wtorek

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK SW

PLĄS II - Taniec towarzyski dla początkujących

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 311

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa zaawansowana

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Taniec współczesny – balet/jazz

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK 210

Emisja głosu i interpretacja piosenki estradowej dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK SW

Środa

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 311

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” SP

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Zespół wokalny - szkoła podstawowa WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 208/SW

PLĄS I - Taniec towarzyski dla początkujących

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Akademia Młodego Artysty – grupa I

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Studio towarzyskiego tańca sportowego Volta 2

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313/MOS

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 311

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa początkująca 1

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Studio towarzyskiego tańca sportowego Volta 1

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Czwartek

Studio Plastyki

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 311

Gitara

PROWADZĄCY:

Wojciech Zippel

SALA: MDK 208

Taniec współczesny - balet

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK 313

Studio 2 – Taniec Towarzyski dla zaawansowanych

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Malarstwo i rysunek studyjny z elementami rękodzieła artystycznego

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Malarstwo i rysunek studyjny

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Taniec współczesny - balet

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK 313

Emisja głosu i interpretacja piosenki estradowej dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK SW

Zespół Taneczny REWIA

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Piątek

Ceramika

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK SW

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Studio 1 – Taniec Turniejowy

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa początkująca 2

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (gimnazjum, LO)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Taniec Nowoczesny – zespół SZAJKA

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: LO nr 1

Akademia Młodego Artysty – grupa II

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Studio towarzyskiego tańca sportowego Volta 2

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313/MOS

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa kontynuująca

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Studio towarzyskiego tańca sportowego Volta 1

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Taniec nowoczesny – zespół SZAŁ

PROWADZĄCY:

Katarzyna Skrzypek

SALA: LO nr 1

Emisja głosu i interpretacja piosenki estradowej dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK SW

POBIERZ GRAFIK