Godziny pracy nauczycieli

Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu

w roku szkolnym 2020 / 2021

Aktualizacja na dzień 15.09.2020 r.

 

Wybierz nauczyciela lub typ zajęć, by szybciej znaleźć potrzebne informacje.


Poniedziałek

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. I

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa średniozaawansowana

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Studio - Sportowego Tańca Towarzyskiego

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: SALA: SOSWNiS

Błysk - Taniec Współczesny/ Balet

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Techniki plastyczne ”MALUSZKI” gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zajęcia taneczno-rytmiczne „MALUSZKI” - gr. II

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Zespół Taneczny REWIA

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Taniec towarzyski dla młodzieży - grupa kontynuująca 3

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: 313

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Taniec towarzyski - Volta 2

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 210

Wtorek

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa kontynuująca

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 1

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Zespół tańca towarzyskiego „Allora Dance”

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Pracownia artystyczna Bonifacy

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Taniec towarzyski dla młodzieży – grupa zaawansowana

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Akademia Młodego Artysty – grupa III - gr. 2

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Taniec towarzyski dla młodzieży– grupa początkująca

PROWADZĄCY:

Ewelina Uriasz

SALA: MDK 313

Studium śpiewu

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Środa

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 1-3

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

PLĄS I - Taniec Towarzyski dla początkujących

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Akademia Młodego Artysty – grupa II

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA II” klasa 4-7

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: 208

Koło Dziennikarskie

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Błysk Mini Formacja

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Studio - Sportowego Tańca Towarzyskiego

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Taniec towarzyski - Volta 1

PROWADZĄCY:

Wioletta Cabaj

SALA: MDK 313

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Czwartek

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (klasa 8, LO)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: 208

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Gitara

PROWADZĄCY:

Wojciech Zippel

SALA: MDK 208

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Ceramika

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

PLĄS II - Taniec towarzyski dla średniozaawansowanych

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Malarstwo i rysunek studyjny

PROWADZĄCY:

Martyna Rejner

SALA: MDK 305

Mała Modelarnia

PROWADZĄCY:

Roman Szczasny

SALA: MDK SW

Błyskotki

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Zespół wokalny - WIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Studio - Taniec Towarzyski dla zaawansowanych

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Błysk Jazz

PROWADZĄCY:

Aleksandra Kempe

SALA: MDK SW

Koło emisji głosu dla młodzieży

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Piątek

Koło emisji głosu dla dzieci

PROWADZĄCY:

Daniel Rożek

SALA: MDK 306

Świetlica dla dzieci SP

PROWADZĄCY:

Iwona Hazuka – Nosal

SALA: MDK 107

Akademia Młodego Artysty – grupa I

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Zespół wokalny MIRAŻ

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

Grupa teatralna „CZWARTA ŚCIANA” (klasa 8, LO)

PROWADZĄCY:

Agnieszka Busuleanu - Jaksik

SALA: MDK 208

Studio - Sportowego Tańca Towarzyskiego

PROWADZĄCY:

Regina Bernat

SALA: MDK 210

Studio Plastyki

PROWADZĄCY:

Agnieszka Chmielecka

SALA: MDK 206

Emisja głosu dla dzieci i młodzieży z interpretacją piosenki estradowej

PROWADZĄCY:

Elżbieta Biskup

SALA: MDK 311

POBIERZ GRAFIK