KONKURSY / FESTIWALE

Szczęśliwy Poznań

W dniach 20-21.04.2018 w Poznaniu odbywał się XV Ratajski Przegląd Teatralny "Nocą z Amici".

Po raz kolejny zaprezentowała się na nim Grupa Teatralna CZWARTA ŚCIANA i po raz kolejny zespół został nagrodzony!!! Nie bez znaczenia jest fakt, że festiwal odbywa się do późnych godzin nocnych, a na scenie spotykają się zespoły teatralne z całej Polski. Grupa zagrała o godz. 00.15, ale adrenalina i świetna atmosfera pozwoliła nam zagrać najlepiej, jak mogliśmy, co przełożyło się na nagrodę i świetne przyjęcie przez publiczność!

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Dziękujemy Pani Iwonie Hazuce-Nosal za opiekę na wyjeździe, a Radzie Rodziców przy MDK za umożliwienie wyjazdu.

Na przeglądzie grupa zaprezentowała spektakl komediowy pt. "Komisariat" w reż. Agnieszki Busuleanu-Jaksik, dyrektora MDK.