KONKURSY / FESTIWALE

Ostatnie turniejowe osiągnięcia par tanecznych

Dnia 16.06 br. podczas Festiwalu Tańca Opole 2018 pary KTT Rewia ( STTS Volta1 ) zdobyły następujące miejsca:

Patryk Bawoł i Wiktoria Ściborska wywalczyli 2 miejsce w kategorii 14-15 G zdobywając 2 punkty Premium i awansowali do wyższej klasy tanecznej F. GRATULACJE !!!!!
Kacper Sypniewski i Wiktoria Bogdziewicz - doszli do finału i zajęli 7 miejsce w kombinacji tańców 14-15 lat klasa F
Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko – uplasowali się na 7 miejscu w kategorii powyżej 16 lat klasa D w stylu standard oraz 10 miejscu w stylu tańców latynoamerykańskich pow 15 klasa C

Dzień później 17.06 br. podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg Małopolski
Dawid z Magdą zajęli 7 miejsce w kategorii powyżej 16 lat klasa D w stylu standard .

Dzisiaj GRATULUJEMY Tancerzom nie tylko osiągnięć z ostatnich turniejów, gratulujemy im wszystkich osiągnięć, które wywalczyli w tym roku szkolnym. Był to bardzo pracowity rok. Gratulujemy wytrwałości, a na okres wakacji życzymy wszystkim dużo wypoczynku, zebrania sił i nowych inspiracji.
Nauczyciel: Wioletta Cabaj