KONKURSY / FESTIWALE

Śpiewamy i wygrywamy!

Z wielką dumą i radością informujemy o niebywałym sukcesie wokalnym Julii Klimży.

24 września 2020 r. Julia wzięła udział w ogólnopolskim konkursie wokalnym "Wygraj sukces" i stanęła na najwyższym podium. Warto również podkreślić, że konkurs miał formułę otwartą - bez podziału na kategorie wiekowe. Julia udowodniła tym samym, że mimo młodego wieku  może z powodzeniem konkurować z nieco starszymi i równie utalentowanymi wokalistami. Do konkursu Julię przygotował pan Daniel Rożek, nauczyciel prowadzący koła wokalne w MDK. Konkurs odbył się w Teatrze Ziemi Rybnickiej, a jego celem było odkrywanie młodych talentów artystycznych i upowszechnianie kultury muzycznej w śród dzieci i młodzieży.

Serdecznie GRATULUJEMY Julii sukcesu wokalnego i trzymamy kciuki za kolejne. BRAWO Julio!!!