KONKURSY / FESTIWALE

To był weekend pełen wrażeń

Pary taneczne KTT Rewia działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury startowały w dwóch Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego w Mysłowicach i w Gogolinie.

Z radością informujemy o osiągnięciach naszych wychowanków:

11.11.2017 – Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS w Mysłowicach
Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko - 1 miejsce i PREMIUM w tańcach latynoametrykańskich w kategorii pow 16 lat, klasa D (naucz: W.Cabaj)
Patryk Bawoł i Wiktoria Ściborska - 3 miejsce w kombinacji 6 tańców w kategorii 12-13 lat, klasa G (naucz: W.Cabaj)
Kacper Powroźnik i Anna Pason – 3 miejsce w kombinacji 6 tańców w kategorii 12-13 lat, klasa G (naucz: W.Cabaj)
Kacper Sypniewski i Wiktoria Bogdziewicz - 7 miejsce w kombinacji 6 tańców w kategorii 14-15 lat , klasa F (naucz: W.Cabaj)

11.11.2017 - V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017
Jakub Ściborski i Emilia Kojtek - 1 miejsce i PREMIUM w kombinacji 4 tańców w kategorii 8-9 lat , klasa H. (naucz: R.Bernat)
Patryk Ternka i Natalia Siwoń - 1 miejsce i PREMIUM w kombinacji 4 tańców w kategorii 10-11 lat , klasa H. (naucz: R.Bernat)

12.11.2017 - V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017
Jakub Ściborski i Emilia Kojtek - 1 miejsce i PREMIUM w kombinacji 4 tańców w kategorii 8-9 lat , klasa H. (naucz: R.Bernat )

WIELKIE GRATULACJE !!!!!

DZIĘKUJEMY za wsparcie : rodzicom, nauczycielom, szkoleniowcom , Radzie Rodziców przy MDK , Dyrektorom współpracujących placówek, pani Dyrektor MDK . Bez ich pomocy trudno byłoby doskonalić swoją pasję.
Autorami zdjęć są rodzice tancerzy. Serdecznie dziękujemy za odostępnienie