Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2018-2019

Jeśli twoją pasją jest teatr, masz talent plastyczny, kochasz taniec, w twej duszy gra muzyka, chcesz miło spędzić czas wolny poszerzając jednocześnie artystyczne horyzonty – koniecznie przyjdź do nas!

Nasi wychowankowie wystąpili podczas Festynu Prozdrowotnego

15 sierpnia 2018 nasi wychowankowie kolejny raz uczestniczyli w Festynie Prozdrowotnym.

Występ wokalistów w DK "Strzecha"

2 sierpnia br., nasi wokaliści wystąpili w sali kameralnej DK „Strzecha” w Raciborzu

Wakacje z angielskim!

W dniach 16-20 lipca br. grupa 22 wychowanków MDK brała udział w warsztatach prowadzonych w języku angielskim, organizowanych we współpracy z Raciborskim Centrum Kultury.

Rewia wystąpiła podczas Festynu Parafialnego

24.06.2018r. Zespół taneczny REWIA miał zaszczyt wystąpić na Jubileuszu 25 lecia święceń kapłańskich księdza Proboszcza Leszka Ryguckiego w trakcie Festynu Parafialnego w Kietrzu.