Jasełka na Zamku Piastowskim

17 grudnia br. odbyły się Jasełka wraz z Koncertem Kolęd oraz Jarmark Bożonarodzeniowy, który zorganizowała nasza placówka we współpracy z Zamkiem Piastowskim w Raciborzu.

Andrzejkowy Zawrót Głowy

30.11.2018r. młodzież tańcząca w kołach tańca towarzyskiego oraz w Zespole Tanecznym REWIA zaprezentowała się w pokazach tanecznych Andrzejkowy Zawrót Głowy.

Jesienne granie

23 listopada br. w naszej placówce miał miejsce koncert "Jesienne granie".

Droga ku niepodległości

W poniedziałek, 19 listopada, Młodzieżowy Dom Kultury przyłączył się do świętowania setnych obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości w spektaklu słowno-muzycznym "Droga ku niepodległości".

Występ Mirażu w Katowicach

W dniu 16 listopada br. zespół wokalny MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu zaśpiewał w Koncercie z okazji 45-lecia Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.