Sukcesy wychowanków "Studia Baśni"

Miło nam poinformować o sukcesach naszych wychowanków uczęszczających na zajęcia koła teatralnego "Studio Baśni".

Olivia Kwiatkowska, od czterech lat uczestniczka koła teatralnego Studio Baśni,
na co dzień uczennica VII klasy ZSP 3 w Raciborzu, w grudniu 2017 r. wzięła udział
w castingu Stars Impresariat Filmowy i zakwalifikowała się do udziału w nagraniu jako statystka, po czym zaproponowano Olivii pierwszoplanową rolę w odcinku serialu „Szkoła”. Nagrania są w trakcie.

Jan Bulenda, także wychowanek  koła teatralnego Studio Baśni, uczeń VI klasy ZSP 3 w Raciborzu, zajął I miejsce w międzyszkolnym Konkursie  Recytatorskim  Poezji Polskiej i Niemieckiej „Słowo za słowem” dla Szkół Podstawowych organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Raciborzu.

Opiekunem Koła jest pani Agnieszka Czarna.