Nagrody Starosty

W dn. 3 września podczas powiatowego rozpoczęcia roku szkolnego w CKZiU nr 2 Mechanik zostały rozdane nagrody Starosty dla uczniów ze szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat.

Wśród laureatów znaleźli się wychowankowie MDK, którzy otrzymali nagrody za wybitne osiągniecia w dziedzinach artystycznych.
W dziedzinie teatralnej i filmowej nagrody otrzymały: Milena Pilipczuk i Olivia Gdynia z Grupy Teatralnej Czwarta Ściana, op. A. Busuleanu-Jaksik.
Za osiągnięcia w dziedzinie wokalnej nagrody otrzymały: Aleksandra Figurniak, Natalia Tul z Zespołu Wokalnego Miraż (op. E.Biskup) oraz Julia Różycka z koła Studium Śpiewu op. D. Rożek.
W dziedzinie tańca towarzyskiego nagrody otrzymała para turniejowa: Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko, tańczący w Studiu Towarzyskiego Tańca Sportowego Volta, op. W. Cabaj.

Gratulujemy!