Warsztaty poprzedzające XIV Karnawałową Rewię Tańca

1go lutego odbyły się warsztaty tańca towarzyskiego dla dziecięcej grupy turniejowej oraz zaawansowanej w ramach XIV Karnawałowej Rewii Tańca.

Tańce standardowe dla tych grup poprowadziła para: Magdalena Froń i Maciej Nagórski - tancerze międzynarodowej klasy tanecznej "S", trenerzy szkoły tańca Team Ornontowice. Warsztaty z tańców latynoamerykańskich dla tych grup poprowadził Marcin Klasz - tancerz najwyższej klasy tanecznej "S" w obu stylach.

Dziękujemy pani Marzenie Kacprowicz - Dyrektorowi ILO w Raciborzu za udostępnienie sal dla naszych tancerzy.

Warsztaty tańca towarzyskiego dla dziecięcej grupy początkującej i średnio zaawansowanej w ramach XIV Karnawałowej Rewii Tańca, odbyły się 1go lutego w Młodzieżowym Domu Kultury. Warsztaty te, zarówno tańce standardowe jaki i latynoamerykańskie poprowadziła zaprzyjaźniona już z naszym Domem Kultury para trenerów ze szkoły tańca: Team Ornontowice - Magdalena Froń i Maciej Nagórski - tancerze najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej "S".

Również 01.02.2020r w Młodzieżowym Domu Kultury rozpoczęły się warsztaty dla grup Zespołu Tanecznego Błysk. Tancerki szlifowały swoje umiejętności pod okiem Magdaleny Magiery oraz Karoliny Jakubowskiej.

Dzieciaki zgłębiały tajniki Tańca Jazzowego oraz Disco w ramach XIV Karnawałowej Rewii Tańca.